DOWNLOAD  BESPLATNI SMS

Mondo RSS iGoogle YouTube

Dragićević zablistao protiv Benetona

07. februar 2010. 14:20 > 14:30

Tadija Dragićević brzo je pokazao Rimljanima zbog čega su ga mnogi drugi veliki klubovi želeli po raskidu ugovora sa Crvenom zvezdom.

Lotomatika je u meču italijanskog prvenstva pobedila Beneton rezultatom 100:76 (poslednja četvrtina 40:20), a srpski krilni centar sa 23 poena bio jedan od najefikasnijih u oba tima.

On je za 26 minuta provedenih na parketu šutirao 4/8 za trojku, 3/5 za dva poena i 5/6 sa linije slobodnih bacanja. Uz to je imao po jednu asistenciju i blokadu, tri ukradene i dve izgubljene lopte.

Riki Majnard takođe je postigao 23 poena za Lotomatiku, a Ibrahim Džaber 22. Njih dvojica i Dragićević zajedno su ubacili 14 od ukupno 18 trojki rimskog tima.

Tadija je u nedelju nastavio uspešnu ličnu seriju u mečevima sa Benetonom.

Kao član Crvene zvezde, četiri puta se sastajao sa Trevižanima - ove sezone u Evrokupu i pre dve godine u okviru ULEB kupa - i sva četiri puta se radovao pobedi!

Lotomatika posle 17 prvenstvenih mečeva ima skor 9-8.

(MONDO, foto: zvanični sajt)

Dodaj komentarSvi komentari (4)


Svi članci u kategoriji TenisRSS

Info
Svet
Srbija
Ex-YU
Hronika i društvo
Press izbor
Posao
Ekonomija
Novi grip
Najpopularnije
Zabava
Zvezde i tracevi
Kultura
Ludi svet
Rijaliti TV
Muzika
Film
Najpopularnije
Sport
Fudbal
Košarka
Tenis
Ostali sportovi
Najpopularnije
Magazin
Igrice
Porodica
Ljubav i Seks
Komunikacije
Lifestyle
Zdravlje
Travel
Najpopularnije
Vodic
Bili smo na
Recenzije
Foto
Video
Multimedia
Foto
Video
Servisi
webmail
biz:sms
Besplatni SMS
mUprava
prepaid dopuna
mondo shop
X