DOWNLOAD  BESPLATNI SMS

Mondo RSS iGoogle YouTube

Jevtić: Metalac zaboraviti, idemo ka tituli

22. mart 2010. 15:00 > 15:15

Fudbaleri Zvezde nemaju više pravo na kiks ako misle da ostanu u trci za titulom. Napadač Jevtić kaže da će crveno-beli opet pobeđivati.

Preko noći se promenilo raspoloženje u Crvenoj zvezdi. Do subote mirno i optimistički, posle poraza od Metalca (1:2), smenjivanje trenera Vladimira Petrovića-Pižona i pomalo smrknuta lica.

Aleksandar Jevtić, jedini napadač crveno-belih koji je u prva četiri kola nastavka sezone postigao gol (sve ostalo dali defanzivci Nikola Ignjatijević - dva, Milan Vilotić i Pavle Ninkov po jedan i vezista Vladimir Bogdanović iz penala), kaže da poraz od Metalca što pre mora biti zaboravljen i da veruje da će Zvezda opet pobeđivati i ići ka tituli.

"Niko nije očekivao poraz od Metalca, malo smo slabije ušli u taj meč u Kragujevcu. Moramo što pre da prebolimo neuspeh, već u sredu nas očekuje duel protiv Smedereva, a u subotu derbi sa Vojvodinom. Verujem da ćemo uspeti da se izdignemo posle ovog poraza i da idemo ka tituli", rekao je Jevtić.

Prvotimce Zvezde vest o smenjivanju Petrovića zatekla je na jutarnjem treningu u nedelju.

"Bili smo iznenađeni, ali šta da se radi, takav je život trenera i Zvezda, kao veliki klub, ne trpi neuspeh i pretpostavljam da je to razlog smenjivanja Petrovića", rekao je Jevtić, strelac pobedonosnog gola za Zvezdu protiv Napretka (2:1) u prethodnom, 18. kolu JSL.

Petrovića je na mestu trenera nasledio Ratko Dostanić, koji ćemožda dati veću šansu Jevtiću, pogotovo zbog slabije forme Dejana Lekića (još nije dao gol ovog proleća).

"To je pitanje za šefa struke, ja ću nastaviti da radim kao i do sada, a trener odlučuje", prokomentarisao je Aleksandar Jevtić.

Partizan je Zvezdi sada prišao na samo dva boda i opet sve drži u svojim rukama. "Večiti" nemaju pravo na kiks. To je veliki pritisak za igrače o čemu Jevtić kaže:

"Svaka utakmica, ma svaki dan je pritisak u Zvezdi. Mi igrači i stručni štab moramo da naučimo da se sa tim nosimo i idemo iz utakmice do utakmice i ređamo pobede do titule".



(MONDO)

Dodaj komentarSvi komentari (3)


Svi članci u kategoriji FudbalRSS


Svi članci u kategoriji KošarkaRSS


Svi članci u kategoriji TenisRSS


Svi članci u kategoriji Ostali sportoviRSS

Info
Svet
Srbija
Ex-YU
Hronika i društvo
Press izbor
Posao
Ekonomija
Novi grip
Najpopularnije
Zabava
Zvezde i tracevi
Kultura
Ludi svet
Rijaliti TV
Muzika
Film
Najpopularnije
Sport
Fudbal
Košarka
Tenis
Ostali sportovi
Najpopularnije
Magazin
Igrice
Porodica
Ljubav i Seks
Komunikacije
Lifestyle
Zdravlje
Travel
Najpopularnije
Vodic
Bili smo na
Recenzije
Foto
Video
Multimedia
Foto
Video
Servisi
webmail
biz:sms
Besplatni SMS
mUprava
prepaid dopuna
mondo shop
X