ANDROID  DOWNLOAD  BESPLATNI SMS


Mrđa ide negde, ali ne u Partizan

Iako su mnogi beogradski mediji pisali prethodnih dana da će se napadač srpske reprezentacije Dragan Mrđa preseliti u Partizan, od toga izgleda nema ništa.

Generalni sekretar Vojvodine Radisav Rabrenović rekao je za "Večernje novosti" da Mrđa ne prelazi u Partizan i da će tokom subote potpisati za jedan evropski klub.

“Mrđa nije potpisao, niti će potpisati za Partizan. On će se u subotu obavezati na vernost jednom evropskom klubu, a iz obzira prema njima još ne možemo javno da saopštimo o kome se radi”, rekao je Rabrenović.

U četvrtak je i sportski direktor Vojvodine Miodrag Pantelić za MONDO rekao da prelazak Mrđe u Partizan nije opcija koja je razmatrana u novosadskom klubu, a i predsednik crno-belih Dragan Đurić je u petak, u izjavi MONDU kategorički tvrdio da Mrđa ne dolazi u Humsku, baš kao što ni Kleo ne odlazi iz Partizana.

Koji je to klub koji je izabrao Mrđa, za sada, nije poznato.

U Novi Sad su dolazili predstavnici turskog Trabzona, španskog Herkulesa, bilo je ponuda i iz Izraela i Rusije, ali Mrđa nije bio zadovoljan ponuđenim destinacijama.

(MONDO)

Dodaj komentarSvi komentari ( 26 )


Svi članci u kategoriji FudbalRSS


Svi članci u kategoriji KošarkaRSS


Info
Svet
Srbija
Ex-YU
Hronika i društvo
Press izbor
Posao
Ekonomija
Novi grip
Najpopularnije
Zabava
Zvezde i tracevi
Kultura
Ludi svet
Rijaliti TV
Muzika
Film
Najpopularnije
Sport
Fudbal
Košarka
Tenis
Ostali sportovi
Najpopularnije
Magazin
Igrice
Porodica
Ljubav i Seks
Komunikacije
Lifestyle
Zdravlje
Travel
Najpopularnije
Vodic
Bili smo na
Recenzije
Foto
Video
Multimedia
Foto
Video
Servisi
webmail
biz:sms
Besplatni SMS
prepaid dopuna
mondo shop
X