ANDROID  DOWNLOAD  BESPLATNI SMS


Blind Guardian ponovo u Beogradu

Najpopularniji i najbolji power metal bend na svetu nakon četiri godine ponovo dolazi i svira u SKC-u 29. aprila 2011.godine!

Blind Guardian ovog puta promoviše, po rečima fanova i kritičara, jedan od najboljih albuma u svojoj karijeri ,"At the Edge of Time". Beograd je, po rečima benda, njihova omiljena destinacija za nastupe u Evropi, pa će osim novih pesama, odsvirati i sve stare i najbolje klasike. Podsećanja radi, na poslednjem koncertu 2007.godine su u Beogradu odsvirali "Majesty" poslednji put u svojoj karijeri, na zahtev srpskih fanova!

Prodaja karata počinje 2. septembra, po ceni od 2.000 dinara za prvih 200 najvernijih fanova. Nakon toga, cena karte će biti 2.500dinara, a pred koncert 3.000 dinara. Broj karata je limitiran na 800 zbog velike bine i kapaciteta sale!

Organizatori "Legasi promoušn" apeluju na sve fanove "Gardijana" da kupe kartu na vreme, jer su prethodna dva koncerta bila rasprodata. Njihov prvi koncert u Beogradu bio je rasprodat tri meseca unapred.

Prodajna mesta za kupovinu karata: Felix shop (TC Sremska, Beograd), Mungos (Novi Sad), Eventim.

(MONDO)

Dodaj komentarSvi komentari ( 3 )


Svi članci u kategoriji Zvezde i tračeviRSS


Svi članci u kategoriji KulturaRSS


Svi članci u kategoriji Ludi svetRSS


Svi članci u kategoriji MuzikaRSS


Svi članci u kategoriji FilmRSS


Svi članci u kategoriji Rijaliti TVRSS


Svi članci u kategoriji liceuliceRSS


Info
Svet
Srbija
Ex-YU
Hronika i društvo
Press izbor
Posao
Ekonomija
Novi grip
Najpopularnije
Zabava
Zvezde i tracevi
Kultura
Ludi svet
Rijaliti TV
Muzika
Film
Najpopularnije
Sport
Fudbal
Košarka
Tenis
Ostali sportovi
Najpopularnije
Magazin
Igrice
Porodica
Ljubav i Seks
Komunikacije
Lifestyle
Zdravlje
Travel
Najpopularnije
Vodic
Bili smo na
Recenzije
Foto
Video
Multimedia
Foto
Video
Servisi
webmail
biz:sms
Besplatni SMS
prepaid dopuna
mondo shop
X